Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

WCT-Wrestling club Třebíč - řeckořímský zápas‚volný styl‚MMA‚

Mistři Československé republiky


 

Přehled seniorských mistrů Československa v zápase

[editovat] Zápas řecko-římský

[editovat] 1946

Mistrovství se konalo v Praze, v 7 hmotnostních kategoriích se utkalo 48 zápasníků z 9 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
57 kg Ladislav Rimar Košice
61 kg František Kotrbatý Prostějov
66 kg Václav Tuhý SK Praha
72 kg Ladislav Mihalík Košice
79 kg Josef Bílý ČAK Vinohrady
87 kg Josef Hampl ČAK Vinohrady
+87 kg Josef Urban STRÁŽ Praha

[editovat] 1947

Mistrovství se konalo v Praze, v 8 hmotnostních kategoriích se utkalo 51 zápasníků z 11 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
52 kg Bohumil Misterka DRUJAT Praha
57 kg Ladislav Rimar Košice
62 kg František Kotrbatý Prostějov
67 kg Václav Sikora Ostrava
73 kg Ladislav Mihalík Košice
79 kg Antonín Splítek STRÁŽ Praha
87 kg Josef Hampl ČAK Vinohrady
+87 kg Alois Huňka Prostějov

[editovat] 1948

Mistrovství se konalo v Praze, v 8 hmotnostních kategoriích se utkalo 49 zápasníků z 10 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
52 kg Josef Zeman ATK Praha
57 kg Václav Dolejší ČAK Vinohrady
62 kg Adolf Krupička Prostějov
67 kg Jan Gistinger Vítkovice
73 kg Ladislav Mihalík Košice
79 kg Jaroslav Ouředník Sokol Nusle
87 kg Josef Hampl Sokol Vinohrady
+87 kg Josef Růžička Sokol Vinohrady

[editovat] 1949

Mistrovství se konalo v Praze, v 8 hmotnostních kategoriích se utkalo 46 zápasníků z 9 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
52 kg Evžen Kroneweter Košice
57 kg Anton Kvasniak Vítkovice
63 kg Eduard Tomáš Ostrava
67 kg Václav Tuhý Sokol Vinohrady
73 kg Ludvík Štika ATK Praha
79 kg Jaroslav Ouředník Sokol Nusle
87 kg Josef Hampl Sokol Vinohrady
+87 kg Emil Dulava Ostrava

[editovat] 1950

Mistrovství se konalo v Praze, v 8 hmotnostních kategoriích se utkalo 49 zápasníků z 15 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
52 kg Josef Vetešník Železničáři Praha
57 kg Václav Dolejší Sokol Vinohrady
63 kg Bohumil Kurz ATK Praha
67 kg Kamil Odehnal Gottwaldov
73 kg Ladislav Mihalík Košice
79 kg Václav Zábranský Sokol Plzeň II.
87 kg Josef Hampl Sokol Vinohrady
+87 kg Alois Kešner Sokol Pražský

[editovat] 1951

Mistrovství se konalo v Sokolově, v 8 hmotnostních kategoriích se utkalo 53 zápasníků z 15 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
52 kg Josef Zeman Gottwaldov
57 kg Jiří Píša Sokol Vinohrady
63 kg Václav Nechánský Sokol Masna Plzeň
67 kg Josef Šíp ATK Praha
73 kg Štefan Meseš Bratislava
79 kg Jaroslav Ouředník Sokol Nusle
87 kg Rudolf Šarman Sokol Nusle
+87 kg Josef Růžička Sokol Vinohrady

[editovat] 1952

Mistrovství se konalo v Blansku, v 8 hmotnostních kategoriích se utkalo 47 zápasníků z 14 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
52 kg Josef Zeman Gottwaldov
57 kg Ladislav Rimar Košice
62 kg Jan Stehlík WALDES Praha
67 kg Kamil Odehnal Gottwaldov
73 kg Ladislav Mihalík Košice
79 kg Jaroslav Ouředník Sokol Nusle
87 kg Rudolf Šarman Sokol Nusle
+87 kg Josef Růžička Sokol Vinohrady

[editovat] 1953

Mistrovství se konalo v Praze, v 8 hmotnostních kategoriích se utkalo 55 zápasníků ze 14 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
52 kg Josef Zeman RH Praha
57 kg Evžen Odehnal ÚDA Praha
63 kg Antonín Šín Prostějov
67 kg Mikuláš Athanasov ÚDA Praha
73 kg Vladislav Sekal ÚDA Praha
79 kg Josef Petr Chomutov
87 kg Jaromír Harenčík ÚDA Praha
+87 kg Josef Růžička RH Praha

[editovat] 1954

Mistrovství se konalo v Bratislavě, v 8 hmotnostních kategoriích se utkalo 56 zápasníků z 16 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
52 kg Josef Zeman RH Praha
57 kg Evžen Odehnal ÚDA Praha
63 kg Adolf Krupička Prostějov
67 kg Mikuláš Athanasov ÚDA Praha
73 kg Vladislav Sekal ÚDA Praha
79 kg Jaroslav Ouředník Slavoj Jatky Praha
87 kg Jaromír Harenčík ÚDA Praha
+87 kg Josef Růžička RH Praha

[editovat] 1955

Mistrovství se konalo v Olomouci, v 8 hmotnostních kategoriích se utkalo 49 zápasníků ze 14 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
52 kg Josef Zeman RH Praha
57 kg Evžen Odehnal ÚDA Praha
63 kg Milan Řehulka Prostějov
67 kg Mikuláš Athanasov Košice
73 kg Vladislav Sekal ÚDA Praha
79 kg Antonín Splítek RH Praha
87 kg Jaromír Harenčík ÚDA Praha
+87 kg Josef Růžička RH Praha

[editovat] 1956

Mistrovství se konalo v Liberci, v 8 hmotnostních kategoriích se utkalo 61 zápasníků z 22 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
52 kg Josef Zeman RH Praha
57 kg Evžen Odehnal ÚDA Praha
63 kg Dimitr Dimitrov Chomutov
67 kg Vítězslav Hofman Slavoj Jatky Praha
73 kg Karel Matoušek RH Praha
79 kg Karel Souček Slavoj Jatky Praha
87 kg Jaromír Harenčík ÚDA Praha
+87 kg Josef Růžička RH Praha

[editovat] 1957

Mistrovství se konalo v Praze, v 8 hmotnostních kategoriích se utkalo 54 zápasníků z 13 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
52 kg Rudolf Lipták Chomutov
57 kg Jan Horňák Slavoj Jatky Praha
63 kg Jiří Švec RH Praha
67 kg Josef Vlach Gottwaldov
73 kg Karel Matoušek RH Praha
79 kg Václav Zábranský Slavoj MP Plzeň
87 kg Jaromír Vrzal Slavoj Jatky Praha
+87 kg Karel Šimek Slavoj Jatky Praha

[editovat] 1958

Mistrovství se konalo v Praze, v 8 hmotnostních kategoriích se utkalo 58 zápasníků ze 14 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
52 kg Štefan Benz Třinec
57 kg Jan Horňák Sj Jatky Praha
63 kg Vojtech Tóth RH Praha
67 kg Karel Matoušek Slavoj Jatky Praha
73 kg Jiří Mekhed Škoda Plzeň
79 kg Stanislav Wohlráb Teplice
87 kg Jiří Kormaník Chomutov
+87 kg Karel Šimek Slavoj Jatky Praha

[editovat] 1959

Mistrovství se konalo v Chomutově, v 8 hmotnostních kategoriích se utkalo 62 zápasníků ze 14 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
52 kg Bohumil Cinkl Teplice
57 kg Jiří Bohuster Prostějov
63 kg Jiří Švec RH Praha
67 kg Dimitr Dimitrov Chomutov
73 kg Rudolf Hrubý Brno
79 kg Josef Biskupič Hodonín
87 kg Jiří Kormaník Chomutov
+87 kg Karel Šimek Sj Praha 7

[editovat] 1960

Mistrovství se konalo v Teplicích, v 8 hmotnostních kategoriích se utkalo 61 zápasníků z 15 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
52 kg Bohumil Hauptvogel Ostrava
57 kg Jan Horňák Sj Praha 7
63 kg Vojtech Tóth Bratislava
67 kg Karel Matoušek Sj Praha 7
73 kg Rudolf Hrubý Brno
79 kg Svatopluk Vyvážil Hodonín
87 kg Jiří Kormaník Chomutov
+87 kg Bohumil Kubát Chomutov

[editovat] 1961

Mistrovství se konalo v Krnově, v 8 hmotnostních kategoriích se utkalo 43 zápasníků ze 14 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
52 kg Bohumil Hauptvogel Spartak Plzeň
57 kg Julius Túroci Hodonín
63 kg Vojtech Tóth Bratislava
67 kg Jiří Mekhd Spartak Plzeň
73 kg Rudolf Hrubý Brno
79 kg Svatopluk Kukla Prostějov
87 kg Jiří Kormaník Chomutov
+87 kg Bohumil Kubát Chomutov

[editovat] 1962

Mistrovství se konalo v Plzni, v 8 hmotnostních kategoriích se utkalo 38 zápasníků z 16 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
52 kg Štefan Kunetka Brno
57 kg Jan Horňák Sj Praha 7
63 kg Jiří Švec RH Praha
67 kg Ivan Kormaňák Bratislava
73 kg Jiří Loukota Spartak Plzeň
79 kg Jiří Kormaník Chomutov
87 kg Jaromír Harenčík Ostrava
+87 kg Petr Kment RH Praha

[editovat] 1963

Mistrovství se konalo v Hodoníně, v 8 hmotnostních kategoriích se utkalo 49 zápasníků ze 14 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
52 kg Josef Kolář Hodonín
57 kg Michal Kukla Nitra
63 kg Vojtech Tóth Teplice
70 kg Pavel Landa Stříbro
78 kg Rudolf Hrubý Brno
87 kg Jiří Kormaník Chomutov
97 kg Josef Přenosil RH Praha
+97 kg Bohumil Kubát Chomutov

[editovat] 1964

Mistrovství se konalo v Táboře, v 8 hmotnostních kategoriích se utkalo 43 zápasníků ze 14 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
52 kg Rudolf Kasl RH Praha
57 kg Michal Kukla Nitra
63 kg Vojtech Tóth Teplice
70 kg Jiří Mekhed Spartak Plzeň
78 kg Jiří Loukota Spartak Plzeň
87 kg Jiří Kormaník Chomutov
97 kg Josef Přenosil RH Praha
+97 kg Bohumil Kubát Chomutov

[editovat] 1965

Mistrovství se konalo v Praze, v 8 hmotnostních kategoriích se utkalo 59 zápasníků ze 14 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
52 kg Rudolf Kasl RH Praha
57 kg Michal Kukla Bratislava
63 kg Ivan Kašpar RH Praha
70 kg Miroslav Krupař Chomutov
78 kg Jan Martínek Teplice
87 kg Jiří Kormaník Chomutov
97 kg Jaroslav Cikán Chomutov
+97 kg Petr Kment RH Praha

[editovat] 1966

Mistrovství se konalo v Plzni, v 8 hmotnostních kategoriích se utkalo 69 zápasníků ze 17 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
52 kg Miroslav Zeman Hodonín
57 kg Rudolf Kasl Lokomotiva Plzeň
63 kg Jiří Švec RH Praha
70 kg Miroslav Krupař Chomutov
78 kg Jiří Loukota Škoda Plzeň
87 kg Josef Urban Teplice
97 kg Josef Přenosil Teplice
+97 kg Bohumil Kubát Chomutov

[editovat] 1967

Mistrovství se konalo v Praze, v 9 hmotnostních kategoriích se utkalo 83 zápasníků z 23 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
48 kg    
52 kg Miroslav Zeman RH Praha
57 kg Mičo Bliznakov Bohemians
63 kg Vojtech Tóth Teplice
70 kg Pavel Kentoš Snina
78 kg Jan Martínek Teplice
87 kg Jiří Kormaník Chomutov
97 kg Josef Zoubek Trutnov
+97 kg Bohumil Kubát Chomutov

[editovat] 1968

Mistrovství se konalo v Teplicích, v 9 hmotnostních kategoriích se utkalo 74 zápasníků z 16 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
48 kg    
52 kg Miroslav Zeman RH Praha
57 kg František Kováč Dukla Hodonín
63 kg Jiří Švec RH Praha
70 kg Miroslav Krupař Chomutov
78 kg Jan Martínek Teplice
87 kg Jiří Kormaník Chomutov
97 kg Jaroslav Cikán Chomutov
+97 kg Petr Kment RH Praha

[editovat] 1969

Mistrovství se konalo v Chomutově, v 10 hmotnostních kategoriích se utkalo 78 zápasníků z 15 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
48 kg Jan Mlejnek RH Praha
52 kg Kostas Lagonikas Ostrava
57 kg Jan Neckář Ostrava
62 kg Ladislav Nepustil Ostrava
68 kg Bedřich Klement Chomutov
74 kg Vítězslav Mácha Ostrava
82 kg Josef Müller RH Praha
90 kg Roman Šebetovský Chomutov
100 kg Jiří Loukota Škoda Plzeň
130 kg Bohumil Kubát Chomutov

[editovat] 1970

Mistrovství se konalo v Teplicích, v 10 hmotnostních kategoriích se utkalo 66 zápasníků ze 14 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
48 kg Jan Mlejnek RH Praha
52 kg Miroslav Zeman RH Praha
57 kg Josef Macho
František Kováč
Chomutov
Snina
62 kg Ivan Kašpar RH Praha
68 kg Bedřich Klement Chomutov
74 kg Vítězslav Mácha Ostrava
82 kg Juraj Kovač Bratislava
90 kg Josef Müller
Leoš Turek
RH Praha
Chomutov
100 kg Jiří Loukota Škoda Plzeň
+100 kg Petr Kment RH Praha

[editovat] 1971

Mistrovství se konalo v Ostravě, v 10 hmotnostních kategoriích se utkalo 66 zápasníků ze 14 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
48 kg Martin Svatý Ostrava
52 kg Miroslav Zeman RH Praha
57 kg Jan Neckář Ostrava
62 kg Jan Ordoš Chomutov
68 kg Ladislav Nepustil Ostrava
74 kg Vítězslav Mácha Ostrava
82 kg Miroslav Janota Teplice
90 kg Jan Šebetovský Chomutov
100 kg Zdeněk Chára Trenčín
+100 kg Petr Kment RH Praha

[editovat] 1972

Mistrovství se konalo v Plzni, v 10 hmotnostních kategoriích se utkalo 75 zápasníků ze 14 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
48 kg Martin Svatý Ostrava
52 kg Miroslav Zeman RH Praha
57 kg Jan Neckář Ostrava
62 kg Vojtěch Sýkora Teplice
68 kg Ladislav Nepustil Ostrava
74 kg Pavel Perný Teplice
82 kg Miroslav Janota Teplice
90 kg Josef Müller RH Praha
100 kg Jan Šebetovský Chomutov
+100 kg Bohumil Kubát Chomutov

[editovat] 1973

Mistrovství se konalo v Ostravě, v 10 hmotnostních kategoriích se utkalo 85 zápasníků z 19 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
48 kg Martin Svatý Ostrava
52 kg Kostas Lagonikas Ostrava
57 kg Jan Neckář Ostrava
62 kg Hynek Staníček Hodonín
68 kg Ladislav Nepustil Ostrava
74 kg Vítězslav Mácha Ostrava
82 kg Miroslav Janota Teplice
90 kg Josef Müller RH Praha
100 kg Zdeněk Chára Trenčín
+100 kg Petr Kment RH Praha

[editovat] 1974

Mistrovství se konalo v Plzni, v 10 hmotnostních kategoriích se utkalo 74 zápasníků z 18 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
48 kg Martin Svatý Ostrava
52 kg Kostas Lagonikas Ostrava
57 kg Stanislav Hofreiter Chomutov
62 kg Vojtěch Sýkora Teplice
68 kg Pavel Ehrlich RH Praha
74 kg Jaromír Bohuslav RH Praha
82 kg Jan Bán RH Praha
90 kg Ondrej Czoma Trenčín
100 kg Oldřich Dvořák Chomutov
+100 kg Petr Kment RH Praha

[editovat] 1975

Mistrovství se konalo v Ostravě, v 10 hmotnostních kategoriích se utkalo 89 zápasníků z 16 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
48 kg Jan Mlejnek Teplice
52 kg Kostas Lagonikas Ostrava
57 kg Jan Neckář Ostrava
62 kg Jaroslav Meduna Trenčín
68 kg Pavel Ehrlich RH Praha
74 kg Jaromír Bohuslav RH Praha
82 kg Vítězslav Mácha Ostrava
90 kg Miroslav Janota Teplice
100 kg Ondrej Czoma Trenčín
+100 kg Karel Vavřička Ostrava

[editovat] 1976

Mistrovství se konalo v Třinci, v 10 hmotnostních kategoriích se utkalo 68 zápasníků ze 13 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
48 kg Bohumír Hauptvogel Škoda Plzeň
52 kg Kostas Lagonikas Ostrava
57 kg Jan Neckář Ostrava
62 kg Hynek Staníček Hodonín
68 kg Ladislav Nepustil Ostrava
74 kg Jiří Tesař Trenčín
82 kg Nikola Ivasjuk Ostrava
90 kg Miroslav Janota Teplice
100 kg Oldřich Dvořák Chomutov
+100 kg Vladimír Romanovský Chomutov

[editovat] 1977

Mistrovství se konalo v Prostějově, v 10 hmotnostních kategoriích se utkalo 75 zápasníků ze 17 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
48 kg Josef Toth Chomutov
52 kg Kostas Lagonikas Ostrava
57 kg Jan Neckář Ostrava
62 kg Josef Krysta Ostrava
68 kg Jan Malina Ostrava
74 kg Ladislav Nepustil Ostrava
82 kg Vítězslav Mácha Ostrava
90 kg Miroslav Janota Teplice
100 kg Oldřich Dvořák Chomutov
+100 kg Jan Nesvadbík Prostějov

[editovat] 1978

Mistrovství se konalo v Teplicích, v 10 hmotnostních kategoriích se utkalo 84 zápasníků ze 14 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
48 kg Václav Janota Teplice
52 kg Kostas Lagonikas Ostrava
57 kg Josef Krysta Ostrava
62 kg Jiří Smékal Ostrava
68 kg Jaroslav Meduna Trenčín
74 kg Jaromír Bohuslav RH Praha
82 kg Vítězslav Mácha Ostrava
90 kg Miroslav Janota Teplice
100 kg Zdeněk Chára Trenčín
+100 kg Vladimír Romanovský Chomutov

[editovat] 1979

Mistrovství se konalo v Havlíčkově Brodu, v 10 hmotnostních kategoriích se utkalo 65 zápasníků z 15 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
48 kg Václav Janota Trenčín
52 kg Antonín Jelínek Trenčín
57 kg Josef Krysta Ostrava
62 kg Pavel Čapek RH Praha
68 kg Alexander Vejsada RH Praha
74 kg Rostislav Fojtík Ostrava
82 kg Vítězslav Mácha Ostrava
90 kg Miroslav Janota Teplice
100 kg Oldřich Dvořák Chomutov
+100 kg Pavel Šedivý Tábor

[editovat] 1980

Mistrovství se konalo v Prievidze, v 10 hmotnostních kategoriích se utkalo zápasníků z oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
48 kg Václav Janota Trenčín
52 kg Antonín Jelínek Trenčín
57 kg Kostas Lagonikas Ostrava
62 kg Josef Krysta Ostrava
68 kg Arnošt Böhm Teplice
74 kg Vratislav Chotaš Ostrava
82 kg Miroslav Janota Teplice
90 kg Jiří Kačírek Ostrava
100 kg Zdeněk Chára Trenčín
+100 kg Vladimír Romanovský Chomutov

[editovat] 1981

Mistrovství se konalo v Praze, v 10 hmotnostních kategoriích se utkalo 78 zápasníků ze 17 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
48 kg Václav Janota Trenčín
52 kg Antonín Jelínek Ostrava
57 kg Miroslav Gurbovič Ostrava
62 kg Josef Krysta Ostrava
68 kg Milan Oršoš RH Praha
74 kg Arnošt Böhm Teplice
82 kg Václav Scheiner RH Praha
90 kg Rudolf Kvasňovský Chomutov
100 kg Oldřich Dvořák Chomutov
+100 kg Pavel Šedivý Tábor

[editovat] 1982

Mistrovství se konalo v Třinci, v 10 hmotnostních kategoriích se utkalo 78 zápasníků z 18 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
48 kg Václav Janota Trenčín
52 kg Tibor Jankovics Teplice
57 kg Milan Gurbovič Ostrava
62 kg Josef Krysta Ostrava
68 kg Jaroslav Zeman RH Praha
74 kg Rostislav Fojtík Ostrava
82 kg Václav Scheiner RH Praha
90 kg Jindřich Durčák Ostrava
100 kg Vladislav Bojko Třinec
130 kg Oldřich Dvořák Chomutov

[editovat] 1983

Mistrovství se konalo v Havlíčkově Brodu, v 10 hmotnostních kategoriích se utkalo 81 zápasníků z 16 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
48 kg Mil. Jirků Trenčín
52 kg Oldřich Dostál Ostrava
57 kg Jaroslav Švadleňak Teplice
62 kg Michal Vejsada RH Praha
68 kg Julius Jasko Trenčín
74 kg Rostislav Fojtík Ostrava
82 kg Vratislav Chotaš Ostrava
90 kg Jindřich Durčák Ostrava
100 kg Jiří Zahradník Škoda Plzeň
130 kg Oldřich Dvořák Chomutov

[editovat] 1984

Mistrovství se konalo v Teplicích, v 10 hmotnostních kategoriích se utkalo 72 zápasníků z 15 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
48 kg Ivan Papoušek Trenčín
52 kg Tibor Jankovics Ostrava
57 kg Jaroslav Švadleňák Teplice
62 kg Jaroslav Matejka Trenčín
68 kg Julius Jasko Trenčín
74 kg Rostislav Fojtík Ostrava
82 kg Václav Scheiner RH Praha
90 kg Dušan Masár Trenčín
100 kg Čenčík Aleš Trenčín
130 kg Oldřich Dvořák Chomutov

[editovat] 1985

Mistrovství se konalo v Trenčíně, v 10 hmotnostních kategoriích se utkalo 82 zápasníků ze 17 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
48 kg Ivan Papoušek Trenčín
52 kg Petr Bielokostolský Komárno
57 kg Jan Kohout Trenčín
62 kg Michal Vejsada RH Praha
68 kg Julius Jasko Ostrava
74 kg Jaroslav Zeman RH Praha
82 kg Jiří Holemý RH Praha
90 kg Jindřich Durčák Ostrava
100 kg Dušan Masár Trenčín
130 kg Oldřich Dvořák Chomutov

[editovat] 1986

Mistrovství se konalo v Havlíčkově Brodu, v 10 hmotnostních kategoriích se utkalo 75 zápasníků ze 14 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
48 kg M. Jirků Teplice
52 kg Tibor Jankovics Komárno
57 kg Jan Kohout Trenčín
62 kg Jindřich Vavrla Ostrava
68 kg Miroslav Stárek Ostrava
74 kg Rostislav Fojtík Ostrava
82 kg Peter Stehel Trenčín
90 kg Jindřich Durčák Ostrava
100 kg Dušan Masár Trenčín
130 kg Bedřich Hartan Chomutov

[editovat] 1987

Mistrovství se konalo v Ostravě, v 10 hmotnostních kategoriích se utkalo 70 zápasníků z 15 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
48 kg Ivan Papoušek Trenčín
52 kg René Choleva Ostrava
57 kg Tibor Jankovics Trenčín
62 kg Miroslav Stárek Ostrava
68 kg Ivo Konečný RH Praha
74 kg Jaroslav Zeman RH Praha
82 kg Rostislav Fojtík Ostrava
90 kg Jindřich Durčák Ostrava
100 kg Vladimír Bojko Třinec
130 kg Bedřich Hartan Chomutov

[editovat] 1988

Mistrovství se konalo v Třinci, v 10 hmotnostních kategoriích se utkalo 65 zápasníků ze 14 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
48 kg Josef Počarovský Třinec
52 kg František Zobák Trenčín
57 kg Jan Kohout Trenčín
62 kg Jindřich Vavrla Ostrava
68 kg Zdeněk Gazdík Trenčín
74 kg Richard Matejka Trenčín
82 kg Peter Stehel Trenčín
90 kg Petr Motal RH Praha
100 kg Dušan Masár Trenčín
130 kg Vladislav Bojko Třinec

[editovat] 1989

Mistrovství se konalo v Prievidze, v 10 hmotnostních kategoriích se utkalo 62 zápasníků z 12 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
48 kg René Štolc Teplice
52 kg Bohumír Hauptvogel Teplice
57 kg Jan Kohout Trenčín
62 kg Leoš Drmola Trenčín
68 kg Zdeněk Gazdík Trenčín
74 kg Jaroslav Zeman RH Praha
82 kg Peter Stehel Trenčín
90 kg Jaroslav Cikán Chomutov
100 kg Tomáš Čenčík Ostrava
130 kg Lubomír David Ostrava

[editovat] 1990

Mistrovství se konalo v Praze, v 10 hmotnostních kategoriích se utkalo 82 zápasníků z 15 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
48 kg René Štolc Teplice
52 kg Lehel Nemeth Gabčíkovo
57 kg Jan Kohout Trenčín
62 kg Patrik Neckář Trenčín
68 kg Tomáš Březný Ostrava
74 kg Jaroslav Zeman RH Praha
82 kg Pavel Frinta RH Praha
90 kg Jindřich Loukola Chomutov
100 kg Jindřich Durčák Ostrava
130 kg Lubomír David Ostrava

[editovat] 1991

Mistrovství se konalo v Praze, v 10 hmotnostních kategoriích se utkalo 98 zápasníků ze 17 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
48 kg Petr Švehla Hodonín
52 kg René Štolc Trenčín
57 kg Lehel Nemeth Gabčíkovo
62 kg Jan Kohout Trenčín
68 kg Petr Bielecz Trenčín
74 kg Jaroslav Zeman PSK OLYMP Praha
82 kg Pavel Frinta PSK OLYMP Praha
90 kg Peter Stehel Trenčín
100 kg Dušan Masár Trenčín
130 kg Václav Vaněk PSK OLYMP Praha

[editovat] 1992

Mistrovství se konalo v Trenčíně, v 10 hmotnostních kategoriích se utkalo 83 zápasníků ze 14 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
48 kg Viktor Matys Chomutov
52 kg Peter Švehla Trenčín
57 kg Dalibor Vít Baník Ostrava
62 kg Jindřich Vavrla Frýdek Místek
68 kg Peter Bielecz Trenčín
74 kg Jaroslav Zeman OLYMP Praha
82 kg Pavel Frinta OLYMP Praha
90 kg Peter Stehel Trenčín
100 kg Dušan Masár Trenčín
130 kg Vladislav Bojko Třinec

[editovat] Volný styl

[editovat] 1950

Mistrovství se konalo v Praze, v 8 hmotnostních kategoriích se utkalo 44 zápasníků ze 14 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
52 kg Josef Vetešník Železničáři Praha
57 kg Václav Dolejší Sokol Vinohrady
63 kg Bohumil Kurz ATK Praha
67 kg Kamil Odehnal Gottwaldov
73 kg Ladislav Mihalík Košice
79 kg Václav Zábranský Sokol Plzeň II.
87 kg Josef Hampl Sokol Vinohrady
+87 kg Alois Kešner Sokol Pražský

[editovat] 1951

Mistrovství se konalo v Ústí nad Labem, v 8 hmotnostních kategoriích se utkalo 35 zápasníků z 11 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
52 kg Jan Červený ATK Praha
57 kg Pavel Trojan Liberec
63 kg Antonín Šín Prostějov
67 kg Milan Řehulka Prostějov
73 kg Jaroslav Hřeben Liberec
79 kg Josef Musil SNB Praha
87 kg Karel Dvořák SNB Praha
+87 kg Martin Migota ATK Praha

[editovat] 1952

Mistrovství se konalo v Táboře, v 8 hmotnostních kategoriích se utkalo 43 zápasníků z 13 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
52 kg Josef Zeman Gottwaldov
57 kg Pavel Stanický Gottwaldov
62 kg Jan Stehlík WALDES Praha
67 kg Vítězslav Hofman Praha
73 kg Vladislav Sekal ATK Praha
79 kg Jaroslav Ouředník Sokol Nusle
87 kg Rudolf Šarman Sokol Nusle
+87 kg Karel Šimek ATK Praha

[editovat] 1953

Mistrovství se konalo v Gottwaldově, v 8 hmotnostních kategoriích se utkalo 44 zápasníků z 11 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
52 kg Josef Zeman RH Praha
57 kg Evžen Odehnal ATK Praha
63 kg Kamil Odehnal Gottwaldov
67 kg Milan Řehulka Prostějov
73 kg Vladislav Sekal ATK Praha
79 kg Ludvík Štika Gottwaldov
87 kg Jaromír Harenčík ATK Praha
+87 kg Milan Kindl RH Praha

[editovat] 1954

Mistrovství se konalo v Jihlavě, v 8 hmotnostních kategoriích se utkalo 53 zápasníků ze 13 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
52 kg Josef Zeman RH Praha
57 kg Evžen Odehnal ATK Praha
63 kg Milan Řehulka Prostějov
67 kg Kamil Odehnal Brno
73 kg Štefan Meseš Komárno
79 kg Vladislav Sekal ÚDA Praha
87 kg Jaromír Harenčík ÚDA Praha
+87 kg Josef Růžička RH Praha

[editovat] 1957

Mistrovství se konalo v Praze, v 8 hmotnostních kategoriích se utkalo 44 zápasníků z 10 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
52 kg Štefan Benč Teplice
57 kg Jan Horňák Košice
63 kg Josef Gotgeisl Bratislava
67 kg Adolf Dostál Karlovy Vary
73 kg Antonín Výborný Košice
79 kg Jaromír Bezucha Gottwaldov
87 kg Antonín Matějek Košice
+87 kg Čestmír Hejtmánek Chomutov

[editovat] 1958

Mistrovství se konalo v Bratislavě, v 8 hmotnostních kategoriích se utkalo 36 zápasníků z 11 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
52 kg Jurman Gottwaldov
57 kg Fisher Chomutov
63 kg Vojtech Tóth RH Praha
67 kg Dimitr Dimitrov Chomutov
73 kg Josef Vlach Gottwaldov
79 kg Jaromír Bezucha Teplice
87 kg Jiří Kormaník Chomutov
+87 kg Bohumil Kubát Chomutov

[editovat] 1959

Mistrovství se konalo v Jihlavě, v 8 hmotnostních kategoriích se utkalo 78 zápasníků z 27 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
52 kg Mikuláš Safko Košice
57 kg Martin Mihok Košice
63 kg Vojtech Tóth Bratislava
67 kg Dimitr Dimitrov Chomutov
73 kg Josef Vlach Gottwaldov
79 kg Jiří Loukota Spartak Plzeň
87 kg Jiří Kormaník Chomutov
+87 kg Bohumil Kubát Chomutov

[editovat] 1960

Mistrovství se konalo v Praze, v 8 hmotnostních kategoriích se utkalo 64 zápasníků z 19 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
52 kg Štefan Kunetka Brno
57 kg Jan Horňák Sj Praha 7
62 kg Oskar Janiak Hodonín
67 kg Ivan Komarňak Bratislava
73 kg Jiří Mekhed Spartak Plzeň
79 kg Jiří Loukota Spartak Plzeň
87 kg Jiří Kormaník Chomutov
+87 kg    

[editovat] 1961

Mistrovství se konalo v Hodoníně, v 8 hmotnostních kategoriích se utkalo 55 zápasníků z 15 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
52 kg Štefan Kunetka Brno
57 kg Rudolf Lipták Chomutov
63 kg Frantiček Kukla Nitra
67 kg Ivan Kormaňák Bratislava
73 kg Jan Durdovič Bratislava
79 kg Svatopluk Vyvažil Hodonín
87 kg Jaroslav Cikán Hodonín
+87 kg Petr Kment RH Praha

[editovat] 1962

Mistrovství se konalo v Košicích, v 8 hmotnostních kategoriích se utkalo 94 zápasníků z 16 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
52 kg Štefan Kunetka Bratislava
57 kg Michal Kula Nitra
63 kg Vojtech Tóth Bratislava
67 kg Jiří Mekhed Spartak Plzeň
73 kg Jiří Loukota Spartak Plzeň
79 kg Jiří Kormaník Chomutov
87 kg Kazimír Valach Prievidza
+87 kg Petr Kment RH Praha

[editovat] 1963

Mistrovství se konalo v Hodoníně, v 8 hmotnostních kategoriích se utkalo 49 zápasníků ze 14 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
52 kg Karol Lázslo Bratislava
57 kg Ondrej Korim RH Praha
63 kg Jiří Švec RH Praha
70 kg Miroslav Krupař Chomutov
78 kg Karol Zelenay Bratislava
87 kg Václav Garbaczewski RH Praha
97 kg Jaroslav Cikán Chomutov
+97 kg Bohumil Kubát Chomutov

[editovat] 1964

Mistrovství se konalo v Táboře, v 8 hmotnostních kategoriích se utkalo 43 zápasníků ze 14 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
52 kg Pavol Urbančok Hodonín
57 kg Július Túróczi Košice
63 kg Vojtech Tóth Teplice
70 kg Dominik Hajas Ružomberok
78 kg Jan Martínek Teplice
87 kg Jiří Loukota Spartak Plzeň
97 kg Josef Přenosil RH Praha
+97 kg František Bartůněk Hodonín

[editovat] 1965

Mistrovství se konalo v Hodoníně.

Kategorie Vítěz Oddíl
52 kg Lázslo Karol Dukla Hodonín
57 kg Július Túróczi Lokomotiva Košice
63 kg Vojtech Tóth SU Teplice
70 kg Jaromír Krejčí OP Prostějov
78 kg František Šimčík ZJŠ Brno
87 kg Josef Urban Dukla Hodonín
97 kg Josef Přenosil SU Teplice
+97 kg Bohumil Kubát VTŽ Chomutov

[editovat] 1966

Mistrovství se konalo v Ostravě.

Kategorie Vítěz Oddíl
52 kg Lázslo Karol Dukla Hodonín
57 kg Mikuláš Timko Lokomotiva Košice
63 kg Josef Engel Bohemians Praha
70 kg Dominik Hajas Baník Prievidza
78 kg Jindřich Baturný Dukla Hodonín
87 kg Josef Urban Dukla Hodonín
97 kg Karel Engel Bohemians Praha
+97 kg Bohumil Kubát VTŽ Chomutov

[editovat] 1967

Mistrovství se konalo v Brně.

Kategorie Vítěz Oddíl
52 kg Lázslo Karol Dukla Hodonín
57 kg Míčo Buzňakov Bohemians Praha
63 kg Josef Engel RH Praha
70 kg Vlastimil Homola ZJŠ Brno
78 kg Josef Cajthaml Dukla Hodonín
87 kg Josef Urban SU Teplice
97 kg Karel Engel Bohemians Praha
+97 kg František Bartůněk RH Praha

[editovat] 1968

Mistrovství se konalo v Prievidze.

Kategorie Vítěz Oddíl
52 kg Pavol Urbančok Baník Prievidza
57 kg Ján Mojžíš Baník Prievidza
63 kg Josef Engel RH Praha
70 kg Marian Jaroš Lokomotiva Košice
78 kg Milan Zedník Dukla Hodonín
87 kg Kazimír Valach Baník Prievidza
97 kg Karel Engel Bohemians Praha
+97 kg Bohumil Kubát VTŽ Chomutov

[editovat] 1969

Mistrovství se konalo v Košicích, v 10 hmotnostních kategoriích se utkalo 73 zápasníků z 15 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
48 kg Marcel Míček Košice
52 kg Karol Lázslo Bratislava
57 kg Julius Túroczi Košice
62 kg Josef Sršeň RH Praha
68 kg Josef Engel RH Praha
74 kg Milan Kuna Prievidza
82 kg Josef Cajthaml Sj MP Plzeň
90 kg Kazimír Valach Prievidza
100 kg Karel Engel RH Praha
+100 kg Andrej Burik Snina

[editovat] 1970

Mistrovství se konalo v Bratislavě, v 10 hmotnostních kategoriích se utkalo 98 zápasníků ze 14 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
48 kg Marcel Míček Košice
52 kg Jozef Klimčák Košice
57 kg Milan Macho Bratislava
62 kg Jan Výskok Prievidza
68 kg Josef Engel RH Praha
74 kg Josef Völc Prievidza
82 kg Josef Cajthaml Sj MP Plzeň
90 kg Kazimír Valach Prievidza
100 kg Karel Engel RH Praha
+100 kg Andrej Burik Snina

[editovat] 1971

Mistrovství se konalo v Praze, v 10 hmotnostních kategoriích se utkalo 98 zápasníků ze 14 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
48 kg Marcel Míček Košice
52 kg Jozef Klimčák Košice
57 kg Michal Macura Košice
62 kg Jan Výskok Prievidza
68 kg Josef Engel RH Praha
74 kg Josef Völc Prievidza
82 kg Juraj Kováč Bratislava
90 kg Ján Durdovič Bratislava
100 kg Karel Engel RH Praha
+100 kg Oldřich Vlasák RH Praha

[editovat] 1972

Mistrovství se konalo v Prievidze, v 10 hmotnostních kategoriích se utkalo 94 zápasníků z 19 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
48 kg Vladislav Liker Košice
52 kg Pavol Urbančok Prievidza
57 kg Ján Jankovič Prievidza
62 kg Josef Sršeň RH Praha
68 kg Josef Engel RH Praha
74 kg Milan Kuna Prievidza
82 kg Juraj Kovacs Bratislava
90 kg Kazimír Valach Prievidza
100 kg Petr Drozda RH Praha
+100 kg Andrej Burik
Oldřich Vlasák
Snina
RH Praha

[editovat] 1973

Mistrovství se konalo v Praze, v 10 hmotnostních kategoriích se utkalo 94 zápasníků z 18 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
48 kg Ján Mihalčin Snina
52 kg Pavol Urbančok Prievidza
57 kg Otto Vozár Košice
62 kg Peter Letko Košice
68 kg Josef Engel RH Praha
74 kg Miroslav Musil RH Praha
82 kg Juraj Kovacs Bratislava
90 kg Kazimír Valach Prievidza
100 kg Petr Drozda RH Praha
+100 kg Oldřich Vlasák RH Praha

[editovat] 1974

Mistrovství se konalo v Prievidze, v 10 hmotnostních kategoriích se utkalo 105 zápasníků z 18 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
48 kg Ján Mendel Prievidza
52 kg Pavol Urbančok Prievidza
57 kg Otto Vozár Košice
62 kg Tibor Hakszer Bratislava
68 kg Miroslav Musil RH Praha
74 kg Dan Karabin RH Praha
82 kg Josef Cajthaml Sj MP Plzeň
90 kg Milan Kuna Prievidza
100 kg Petr Drozda RH Praha
+100 kg Andrej Burik Snina

[editovat] 1975

Mistrovství se konalo v Košicích, v 10 hmotnostních kategoriích se utkalo 96 zápasníků z 19 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
48 kg Ján Michalčín Snina
52 kg Petr Jesenič Bratislava
57 kg Josef Klimčák Košice
62 kg Peter Letko Košice
68 kg Marian Jaroš Košice
74 kg Dan Karabin RH Praha
82 kg Arnošt Böhm RH Praha
90 kg Ján Tokár Košice
100 kg Oldřich Vlasák RH Praha
+100 kg Petr Drozda RH Praha

[editovat] 1976

Mistrovství se konalo v Bratislavě, v 10 hmotnostních kategoriích se utkalo 85 zápasníků z 23 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
48 kg Ladislav Liker Košice
52 kg Milan Mendel Prievidza
57 kg Josef Klimčák Košice
62 kg Tibor Hakszer Bratislava
68 kg Gabriel Juhas Košice
74 kg František Fábrik Prievidza
82 kg Arnošt Böhm RH Praha
90 kg Kazimír Valach Prievidza
100 kg Petr Drozda RH Praha
+100 kg Andrej Burik Svina

[editovat] 1977

Mistrovství se konalo v Prievidze, v 10 hmotnostních kategoriích se utkalo 84 zápasníků z 16 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
48 kg Ladislav Liker Košice
52 kg Milan Kapolka Košice
57 kg Josef Klimčák Košice
62 kg Wiliam Hönsch Košice
68 kg Gabriel Juhas Košice
74 kg Dan Karabin RH Praha
82 kg František Fábrik Prievidza
90 kg Igor Dugovič Bratislava
100 kg Július Strnisko RH Praha
+100 kg Petr Drozda RH Praha

[editovat] 1978

Mistrovství se konalo v Prievidze, v 10 hmotnostních kategoriích se utkalo 93 zápasníků ze 17 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
48 kg Ján Židzik Snina
52 kg Michal Kapolka Košice
57 kg Josef Klimčák Košice
62 kg Josef Čulák RH Praha
68 kg Gabriel Juhas Košice
74 kg Arnošt Böhm Nový Bor
82 kg Dan Karabin RH Praha
90 kg Juraj Kucirko Košice
100 kg Július Strnisko RH Praha
+100 kg Petr Drozda RH Praha

[editovat] 1979

Mistrovství se konalo v Prievidze, v 10 hmotnostních kategoriích se utkalo 74 zápasníků z 18 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
48 kg Ján Židzik Košice
52 kg Michal Kapolka Košice
57 kg Milan Mendel Trenčín
62 kg Josef Klimčák Košice
68 kg Josef Halaburd Prievidza
74 kg Dan Karabin RH Praha
82 kg František Fábrik Prievidza
90 kg Igor Dugovič Bratislava
100 kg Július Strnisko RH Praha
+100 kg Milan Ježek Brno

[editovat] 1980

Mistrovství se konalo v Prievidze, v 10 hmotnostních kategoriích se utkalo 94 zápasníků z 18 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
48 kg Ján Hribik Trenčín
52 kg Jozef Schwendtner Dunajská Streda
57 kg Ferdinand Schlenker Prievidza
62 kg Lud. Halazs Filakovo
68 kg Gabriel Juhas Košice
74 kg Dan Karabin RH Praha
82 kg Pavol Sabo Košice
90 kg Juraj Kucirko Košice
100 kg Július Strnisko RH Praha
+100 kg Milan Ježek Brno

[editovat] 1981

Mistrovství se konalo v Praze, v 10 hmotnostních kategoriích se utkalo 60 zápasníků z 19 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
48 kg    
52 kg Michal Kapolka Košice
57 kg Jozef Schwendtner Dunajská Streda
62 kg Josef Čulák Košice
68 kg Wiliam Hönsch Košice
74 kg Dan Karabin RH Praha
82 kg František Fábrik Prievidza
90 kg Jusef Dugovič Bratislava
100 kg Július Strnisko RH Praha
+100 kg Ján Geschvandtner Prievidza

[editovat] 1982

Mistrovství se konalo v Třinci, v 10 hmotnostních kategoriích se utkalo 84 zápasníků z 16 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
48 kg Ján Hribik Baník Prievidza
52 kg Michal Kapolka Košice
57 kg Jozef Schwendtner Dunajská Streda
62 kg Josef Čulák Košice
68 kg Gabriel Juhas Košice
74 kg Dan Karabin RH Praha
82 kg Juraj Kucirko Košice
90 kg František Fábrik Prievidza
100 kg Július Strnisko RH Praha
130 kg Miroslav Luberda Košice

[editovat] 1983

Mistrovství se konalo v Košicích, v 10 hmotnostních kategoriích se utkalo 92 zápasníků z 15 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
48 kg Ján Hribik Baník Prievidza
52 kg J. Ondika Trenčín
57 kg Miroslav Jedlička Košice
62 kg Jozef Schwendtner Dunajská Streda
68 kg Gabriel Juhas Košice
74 kg Dan Karabin RH Praha
82 kg František Fábrik Prievidza
90 kg Juraj Kucirko Košice
100 kg Pavol Kostivar Prievidza
130 kg Milan Ježek Brno

[editovat] 1984

Mistrovství se konalo v Prievidze, v 10 hmotnostních kategoriích se utkalo 75 zápasníků z 16 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
48 kg Dezider Arendáš Prievidza
52 kg Ján Hribik Filakovo
57 kg Ferdinand Schlenker Prievidza
62 kg Jozef Schwendtner Dunajská Streda
68 kg Milan Mendel Prievidza
74 kg Dan Karabin RH Praha
82 kg Jozef Lohyňa RH Praha
90 kg Juraj Kucirko Košice
100 kg Július Strnisko RH Praha
130 kg Miroslav Luberda RH Praha

[editovat] 1985

Mistrovství se konalo v Trenčíně, v 10 hmotnostních kategoriích se utkalo 84 zápasníků ze 14 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
48 kg Josef Okoličanyi Košice
52 kg Dezider Arendáš Trenčín
57 kg Miroslav Jedlička Košice
62 kg Jozef Schwendtner Trenčín
68 kg Wiliam Hönsch Košice
74 kg Dan Karabin RH Praha
82 kg František Fábrik Prievidza
90 kg Juraj Kucirko Košice
100 kg Josef Čermák RH Praha
130 kg Július Strnisko RH Praha

[editovat] 1986

Mistrovství se konalo v Trenčíně, v 10 hmotnostních kategoriích se utkalo 84 zápasníků ze 14 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
48 kg Dezider Arendáš Trenčín
52 kg Ján Vagač Košice
57 kg Miroslav Jedlička Košice
62 kg Josef Čulák Košice
68 kg Wiliam Hönsch Košice
74 kg Ľubomír Holoubek Prievidza
82 kg Jozef Lohyňa RH Praha
90 kg František Fábrik Košice
100 kg Milan Mazač Bratislava
130 kg Vladimír Kovač Prievidza

[editovat] 1987

Mistrovství se konalo v Ostravě, v 10 hmotnostních kategoriích se utkalo 80 zápasníků z 18 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
48 kg Dezider Arendáš Prievidza
52 kg Ján Vagač Košice
57 kg Marian Vohnout Prievidza
62 kg Josef Švajlenka Prievidza
68 kg Miroslav Galbavý Trenčín
74 kg Jaroslav Bago Prievidza
82 kg Ľubomír Holoubek Prievidza
90 kg Jozef Lohyňa RH Praha
100 kg Július Strnisko RH Praha
130 kg Miroslav Luberda Košice

[editovat] 1988

Mistrovství se konalo v Třinci, v 10 hmotnostních kategoriích se utkalo 88 zápasníků z 20 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
48 kg Josef Okoličanyi Košice
52 kg Marian Mesaroš Trenčín
57 kg Ján Vagač Košice
62 kg Milan Sipos Dunajská Streda
68 kg Miroslav Galbavý Trenčín
74 kg Milan Revický Trenčín
82 kg Ľubomír Holoubek Prievidza
90 kg Jozef Lohyňa RH Praha
100 kg Július Strnisko RH Praha
130 kg Radim Vokurka RH Praha

[editovat] 1989

Mistrovství se konalo v Prievidze, v 10 hmotnostních kategoriích se utkalo 68 zápasníků z 15 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
48 kg Alexander Okoličanyi Košice
52 kg Dezider Arendáš Prievidza
57 kg Jaroslav Gabčo RH Praha
62 kg Josef Schvendtner Dunajská Streda
68 kg Miroslav Galbavý Trenčín
74 kg Milan Revický Trenčín
82 kg Ľubomír Holoubek Prievidza
90 kg Josef Palatinus Trenčín
100 kg Roman Púchovský Košice
130 kg Vladimir Kovač Prievidza

[editovat] 1990

Mistrovství se konalo v Praze, v 10 hmotnostních kategoriích se utkalo 92 zápasníků z 18 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
48 kg Alexander Okoličanyi Košice
52 kg Dezider Arendáš Prievidza
57 kg Marian Mesaroš Trenčín
62 kg Zdeno Belák Trenčín
68 kg Jozef Švajlenka Prievidza
74 kg Milan Revický Trenčín
82 kg Martin Gažur RH Praha
90 kg Jozef Lohyňa RH Praha
100 kg Milan Mazač RH Praha
130 kg Juraj Štěch RH Praha

[editovat] 1991

Mistrovství se konalo v Praze, v 10 hmotnostních kategoriích se utkalo 95 zápasníků z 18 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
48 kg Luděk Burian PSK OLYMP Praha
52 kg Arnold Csicsay Bratislava
57 kg Štefan Fernyák Dunajská Streda
62 kg Štefan Skaný Bratislava
68 kg Jozef Švajlenka Prievidza
74 kg Milan Revický Trenčín
82 kg Martin Gažur PSK OLYMP Praha
90 kg Jozef Lohyňa PSK OLYMP Praha
100 kg Milan Mazač PSK OLYMP Praha
130 kg Miroslav Luberda Košice

[editovat] 1992

Mistrovství se konalo v Trenčíně, v 10 hmotnostních kategoriích se utkalo 95 zápasníků z 18 oddílů.

Kategorie Vítěz Oddíl
48 kg Roman Kollar Dukla Trenčín
52 kg Luboš Čikel Dukla Trenčín
57 kg Mário Hromádka Dukla Trenčín
62 kg Sylvestr Nagy Dunajská Streda
68 kg Jozef Švajlenka Baník Prievidza
74 kg Milan Revický Dukla Trenčín
82 kg Martin Gažur OLYMP Praha
90 kg Ľubomír Holoubek Baník Prievidza
100 kg Milan Mazač OLYMP Praha
130 kg Petio Makedonov Lokomotiva Košice

[editovat] Družstva

Rok Řecko-římský Volný styl
1952 ATK Praha  
1953 ATK Praha  
1954 RH Praha  
1955  ?  
1956 ÚDA Praha  
1957 RH Praha  
1958 VTŽ Chomutov  
1959 VTŽ Chomutov  
1960 VTŽ Chomutov  
1961 VTŽ Chomutov  
1962 VTŽ Chomutov  
19636 VTŽ Chomutov RH Praha
1964 Rudá Hvězda Rudá Hvězda
1965 Sklounion Teplice Dunajplavba Bratislava
1966 RH Praha Baník Prievidza
1967 Sklounion Teplice Lokomotiva Košice
1968 VTŽ Chomutov Dunajplavba Bratislava
1969 VTŽ Chomutov Dunajplavba Bratislava
1970 Baník Ostrava Dunajplavba Bratislava
1971 SU Teplice Lokomotiva Košice
1972 Baník Ostrava Baník Prievidza
1973 Baník Ostrava Lokomotiva Košice
1974 Baník Ostrava RH Praha
1975 Baník Ostrava Lokomotiva Košice
1976 Baník Ostrava Lokomotiva Košice
1977 Baník Ostrava Lokomotiva Košice
1978 SU Teplice Lokomotiva Košice
1979 Baník Ostrava Lokomotiva Košice
1980 Baník Ostrava Lokomotiva Košice
1981 Baník Ostrava Lokomotiva Košice
1982 Baník Ostrava Lokomotiva Košice
1983 Baník Ostrava Baník Prievidza
1984 Baník Ostrava Baník Prievidza
1985 Dukla Trenčín Baník Prievidza
1986 Baník Ostrava Baník Prievidza
1987 Baník Ostrava Baník Prievidza
1988 Dukla Trenčín Baník Prievidza
1989 Dukla Trenčín Baník Prievidza
1990 Dukla Trenčín Dukla Trenčín
1991 Dukla Trenčín Olymp Praha
1992 Valzap Chomutov

Webová stránka byla vytvořena pomocí on-line webgenerátoru WebSnadno.cz

TOPlist